День села в Ломачанці.

Дата: 23.09.2019 16:35

Фото без опису Село Ломачанка – маленька краплинка на мапі нашої держави. Має воно свою історію, свої традиції та надбання, щирих та працьовитих людей. Приводом згадати свою історію, вшанувати поважних мешканців, похвалитися здобутками громади стало відзначення Дня села 21 вересня. Урочистості розпочалися із святкової служби у храмі, а продовжилися концертною програмою, в якій взяли участь колективи нашої громади. З вітальним словом до жителів та гостей свята звернулась в.о. голови Руслана Крочук, яка привітала усіх зі святом, побажала мешканцям миру, процвітання і добробуту, нагородила активних жителів села Ломачанка подяками сільського голови та подарунками. Жителі та гості свята були порадувані колоритною концертною програмою, активно аплодували усім, хто виступав, а місцевий депутат Федір Нестерук та в.о. старости Володимир Кубський подарували аматорам сцени квіти з великою вдячністю за організоване свято. По завершенню концерту відбулось частування кулішем та різними смаколиками. Організатори свята вдячні усім, хто підтримав їх і долучився до організації святкування. Вони намагалися зробити захід яскравим і змістовним. І, судячи з усього, це цілком вдалося. Тож нехай село Ломачанка буде квітучим і красивим, а життя кожного його жителя наповнюється душевним теплом, радістю і комфортом!