В Кричевичах запрацює оновлений шкільний харчоблок.

Дата: 24.10.2019 16:21

Фото без описуЯк завжди, гостинно, зустрічав колектив Кричевичівської школи на чолі з директором Галиною Цибуковською гостей, що прибули на відкриття оновленого харчоблоку . А саме: Колодяжненського сільського голову Віталія Кашика, начальника управління гуманітарної сфери Павла Кухту, головного спеціаліста управління Лілію Осіпчук. Завдяки реалізації проекту на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам школа отримала сучасний харчоблок з новим, технологічним обладнанням, де створені належні умови для організації якісного та безпечного харчування дітей. У своєму виступі сільський голова Віталій Кашик зазначив, що влада, разом із громадськістю буде і надалі підтримувати і допомагати розвиватися закладам освіти, бо ж діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Віталій Леонтійович подарував на потреби харчоблоку міні башню. З вітальним словом до присутніх звернувся Василь Штик, керівник ДП «Ново-Буд», силами якого були виконані будівельні та оздоблювальні роботи. Директор школи Галина Цибуковська щиро подякувала усім причетним, адже хорошу справу завершено у стислі терміни. Висловила сподівання, що реалізація даного проекту стала добрим початком для втілення у життя інших, не менш важливих і потрібних проектів для повноцінного і комфортного життя навчального закладу. По завершенню урочистостей всіх присутніх: гостей, педагогів,батьків, школярів запросили до харчоблоку, де вони побачили нове, сучасне обладнання, потішилися якісно виконаною роботою.