Конкурс читців "Мій любий краю"

Дата: 11.02.2020 17:07

Фото без описуCьогодні Колодяжненський центр культури, дозвілля та спорту вітав учасників конкурсу читців «Мій любий краю», присвяченого 149-й річниці від дня народження Лесі Українки. Конкурсні читання проходили у чотирьох вікових категоріях. Кожен конкурсант вклав у виконання твору свою майстерність, передаючи суть написаного колись Великою Дочкою Прометея. Голова журі, Марія Чашук - старший науковий співробітник Колодяжненського літературно – меморіального музею Лесі Українки проаналізувала виступи учасників, відзначила проникливість творчістю Великої Українки. Віталій Кашик, Колодяжненський сільський голова привітав всіх присутніх, подякував учасникам та їх керівникам за підготовку та натхненні виступи читців, що зуміли донести до слухачів силу духу та величне слово поетеси. За підсумками конкурсу журі нагородило грамотами переможців та учасників. Серед них: ІІІ місце у своїх вікових категоріях вибороли Климчук Карина, Юрко Юлія та Алексійчук Галина з Уховецька, Цюра Юлія, Осійчук Андрій та Рудень Анна зі Скулина, ІІ місце – Нестерук Софія з Черемошного, Устимук Анастасія та Герез Анна з Колодяжного, Рижко Михайло з Волошок, Гамаюн Юлія з Уховецька, Боярчук Оксана – науковий співробітник філії Колодяжненського музею в урочищі Нечимне. Перше місце і право брати участь від нашої громади в обласному конкурсі читців «Мій любий краю» отримала Юлія Кравчик, що представляла будинок культури с.Скулин.