Талант-шоу в Колодяжному.

Дата: 14.02.2020 11:41

Фото без описуБагата талантами наша земля. В цьому змогли переконатися всі ті, хто завітав в Колодяжненський центр культури, дозвілля та спорту на талант-шоу «Громада має талант». 21 номер було представлено від жителів нашої громади, вік яких не обмежувався. Серед них виконавці вокального, драматичного та хореографічного жанрів, гончарного та образотворчого мистецтва, інструменталісти, вишивальниці. Конкурсанти демонстрували власні творчі вміння і таланти, проявивши професіоналізм та волю до перемоги. Оцінювали старання учасників високоповажне журі, у складі якого були Василь Шкоба – завідувач відділення «Музичне виховання» Луцького педагогічного коледжу, керівник гурту «Терлич», заслужений працівник освіти України, Микола Самрук – викладач Луцького педагогічного коледжу, художній керівник аматорського хору «Жайвір», Віталій Кашик – Колодяжненський сільський голова, Ольга Бойко – директор літературно – меморіального музею Лесі Українки, Лілія Осіпчук – головний спеціаліст управління гуманітарної сфери, Руслана Крочук – секретар Колодяжненської сільської ради. Всі учасники талант-шоу були нагороджені дипломами та солодкими подарунками. За рішенням журі переможницею визнано 15-річну вокалістку Діну Радзивилюк з с.Волошки, яка зачарувала усіх присутніх тембральним колоритом та самобутньою виконавською майстерністю. Дівчина отримала від сільського голови головний подарунок – ноутбук. Віталій Кашик подякував всім учасникам за досконалі виступи та презентації творчих робіт, любов до мистецтва та свого захоплення. Висловив сподівання, що на наступний рік талановитих учасників, які представлять свої творчі доробки значно побільшає, побажав успіхів та не втрачати ентузіазму і впевнено йти до своїх мрій.