Оголошення про проведення конкурсного відбору на посаду директора ЗОШ І-ІІІ ст. с. Скулин

Дата: 27.07.2020 11:57

На виконання наказу управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради  від 30.06.2020 року № 25 розпочався конкурсний відбір на посаду директора ЗОШ І-ІІІ ст. с. Скулин  Ковельського району Волинської області

1.Найменування і місцезнаходження закладу освіти
 ЗОШ І-ІІІ ст. с. Скулин  вул. Шкільна, 24  Ковельського району Волинської області

2.Найменування посади та умови праці
Директор ЗОШ І-ІІІ ст. с. Скулин .
Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 №1298 « Про  оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 №859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об’єднань державних підприємств »; наказу МОН від 26.09.2005 №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ»

3.Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу
Посаду керівника закладу загальної середньої освіти незалежно від  підпорядкування, типу і форми власності може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років,  а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

4.Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі, та строк їх подання
- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону  України « Про захист персональних даних»;
- автобіографію та /або резюме (за вибором учасника конкурсу);
- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
- довідку про відсутність судимості;
-мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Документи приймаються в управлінні гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради (с. Колодяжне, вул. Лесі Українки,20)
 з 27.07. по 16.08.2020 року з 08.00  до 17.15 хв,
обідня перерва з 13.00 до 14.00 год.

5.Дата  та місце початку конкурсного відбору, його складові і тривалість

1. Прийняття рішення про оголошення

Не менше ніж за два місяці до завершення строкового трудового договору  30.06.2020 р.

2. Оприлюднення оголошення

Не пізніше ніж за один місяць до початку проведення конкурсного відбору 27.07.2020 р.

3. Прийом документів

21 календарний  день з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу з 27.07. по 16.08.2020 р.

4. Перевірка документів кандидатів
Упродовж  двох  робочих днів з дня завершення строку подання документів  з 17.08.20 р. по 18.08.20 р.

5.  Оприлюднення кандидатур
Упродовж  двох  робочих днів з дня завершення строку подання документів з 17.08.2020 р. по 18.08.2020 р.

6.  Ознайомлення кандидатів з закладом освіти
З 18.08.2020 р. по 19.08.2020 р.

7. Проведення конкурсного відбору

Визначається в рішенні (наказі). Загальна тривалість конкурсу не може перевищувати двох місяців з дня його оголошення   27.08.2020 року

8. Визначення переможців

Протягом двох робочих  днів  після завершення конкурсу з 28.08.2020 р. по 31.08.2020 р.
9. Укладання контракту
Протягом трьох робочих днів з дня визначення переможця конкурсу

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

-    перевірки  на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;
-    перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;
-    публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

6. Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу та приймає документи

Кухта Павло Володимирович   тел. роб. 90 242;  90 232