Колодяжненська громада
Ковельський район, Волинська область

Спортивні перемоги!!!

Спортивні перемоги!!!!!

          10 січня 2018 року  відбувся ІХ районний турнір з футзалу серед працівників об’єднаних територіальних громад та сільських рад, навчальних закладів та тренерів-викладачів ДЮСШ Ковельського району і збірної Ковельскої районної ради, який присвячений новорічним та різдвяним святам. Завдяки турніру популяризуємо футбол серед населення району, здоровий спосіб життя та  покращення спортивної майстерності.

       В змаганні за перемогу взяли участь команди Колодяжненської, Голобської, Люблинецької, Велицької, Поворської, Дубівської  об’єднаних територіальних громад та збірна команда Ковельського району.

      Учасників змагань привітали перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський, голова Колоджяненської ОТГ Віталій Кашик, голова Голобської ОТГ Сергій Гарбарук та ветеран фізичної культури району Іван Щесюк.
          Особливість проведеного турніру полягала у тому, що свою спортивну підготовку та прагнення до перемоги демонстрували селищні, сільські голови, депутатський корпус Ковельскої районної ради, державні службовці та вчителі.

           Приємно відзначити, що  саме переможцем стала наша Колодяжненська сільська рада, яка і отримала почесний кубок. Другу сходинку посіла команда Дубівської громади, яку у фіналі обіграла Колодяжненська ОТГ, бронзовим призером стали футболісти з Велицької ОТГ та на четвертому місці-футбольна команда з Люблинця.

          Вітаємо наших переможців!!!!« повернутися до списку новин