БІБЛІОТЕКА ІНФОРМУЄ

Дата: 05.11.2020 13:00

До Дня української писемності та мови, який в Україні відзначають 9 листопада, в Колодяжненській Публічній бібліотеці організовано літературно-інформаційну виставку «Мова – глибина тисячоліть».

9 листопада своє професійне свято відзначають працівники культури та аматори народного мистецтва. Бібліотекарі вітають своїх колег, працівників клубних закладів із професійним святом. Гарний подарунок до цих свят Публічній бібліотеці зробили небайдужі та активні читачі.

Протоієрей Іван Оринчак, настоятель парафії св. Миколая Чудотворця
 с. Колодяжне, член Спілки християнських письменників України подарував бібліотеці свою чергову поетичну збірку «Почерк нащадка угринів». Це – високодуховна поезія пройнята любов’ю до Бога, людей, України.

Жителька с. Колодяжне вчитель Філіпчук Тетяна Анатоліївна передала з власної бібліотеки до книгозбірні понад 20 книг. Це – твори сучасних українських та зарубіжних авторів. Зокрема, Ірен Роздобудько, Люко Дашвар, Сергій Лобода та інші.

Працівники бібліотеки щиро дякують за подаровані книги.

Запрошуємо бажаючих переглянути тематичну виставку і ознайомитись з новинками літератури.