Відзначили працівників культури в громаді.

Дата: 09.11.2020 18:22

Працівників закладів культури нашої громади сьогодні, у  Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народних мистецтв привітали Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик, головний спеціаліст управління гуманітарної сфери Лілія Осіпчук, яка опікується питанням культури громади, Катерина Барчук, керівник народного аматорського фольклорного колективу «Джерело» зі Скулина. Справжнім подвижникам своєї справи виступаючі побажали здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення, нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів. Подякою сільського голови та грошовою винагородою нагороджена Анастасія Климчук, завідувач клубом с.Стеблі за сумлінну працю, вагомий внесок у відродження національної культури та народний аматорський фольклорний колектив «Джерело»  з с.Скулин - учасник ІІ онлайн – Етнофестивалю «На гостини до Лесі».