Автомобіль для поліцейського офіцера громади.

Дата: 23.12.2020 16:17

Фото без описуПоліцейський офіцер Колодяжненської громади отримав службовий автомобіль марки Renault Duster. ПроєктПоліцейський офіцер громади” – це продовження впровадження реформи поліції, метою якого є тісна взаємодія поліцейського з обєднаною територіальною громадою та мешканцями сільської місцевості.  Фінансування проєкту «Поліцейський офіцер громади», в рамках якого громада отримала авто, здійснюється коштом міжнародних партнерів. Пройшовши конкурсний відбір, навчання на базі Дніпровський державного університету внутрішніх справ на посаду поліцейського офіцера Колодяжненської громади призначений Будков Володимир. За участі сільського голови Віталія Кашика,  депутатського корпусу відкрито поліцейську станцію задля ефективної та злагодженої роботи на території громади.