Представлення старост у селах громади.

Дата: 18.02.2021 10:04

Фото без описуВчора, 17 лютого відбулася робоча поїздка Колодяжненського сільського голови Віталія Кашика по населених пунктах, що доєдналися до громади у 2020 році. В ході зустрічей з активними жителями сіл було представлено старост, кандидатури яких затверджені рішенням сесії сільської ради. Це Ничепорук Світлана Іванівна – староста сіл Воля Любитівська, Дроздні, Гончий Брід та Домбровська Лідія Михайлівна – староста сіл Рокитниця, Білашів, Перковичі, Грушівка, Іванівка. У своїх виступах заступник сільського голови Петро Оксентюк та секретар сільської ради Павло Кухта довели до відома присутніх, що староста представляє  інтереси жителів села, здійснює комунікацію між владою та мешканцями, допомагає вирішувати соціальні, побутові та інші потреби жителів швидко, відкрито, зрозуміло. Представники влади дали відповідь на численні запитання, що стосувалися ремонту доріг, обрізки дерев, снігоприбирання, надання адміністративних послуг.