Година вшанування пам’яті жертв польсько-українського конфлікту 1943-1944 років.

Дата: 09.07.2021 14:36

Фото без описуПредставники влади Ковельського району та Колодяжненської громади на чолі з головою райдержадміністрації Ольгою Черен,  головою райради  В’ячеславом Швораком, Колодяжненським сільським головою Віталієм Кашиком прибули  на Годину пам’яті, щоб піднести квіти та вшанувати трагічні події, які відбулися в селі Гончий Брід, де в листопаді 1943-го – березні 1944-го років вояками Армії Крайової було знищено понад 70 українців. Жертвами стали десятки людей різного віку, серед яких були мешканці не лише цього села, а й навколишніх населених пунктів. Настоятель храму, отець Микола Хотинський біля Пам’ятного знаку у вигляді Хреста звершив Панахиду за невинно вбитими земляками, а виступаючі наголосили, що ця сторінка історії є болісним і повчальним уроком для двох народів - українського та польського, та має стати пересторогою для нащадків, щоб не допустити подібного у майбутньому.