Вітання Колодяжненського сільського голови Віталія Кашика з Днем Незалежності України!

Дата: 23.08.2021 22:37

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!
Щиро вітаю вас з Днем Незалежності України! Вже 30 років поспіль у цей день ми можемо гордо сказати, що живемо у вільній, незалежній країні. З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати - 24 серпня - і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю, боролися за державність. Тож, нехай наші серця з кожним днем все більше наповнюються гордістю за Україну, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. З нагоди свята щиро бажаю усім міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, успіхів  у всіх справах та починаннях. Вірю, що єдність народу допоможе відновити спокій та мир на рідній землі, примножувати її традиції та блага заради процвітання незалежної України. Зі святом Вас!

Колодяжненський сільський голова Віталій КАШИК