Відбулася серпнева конференція педагогічних працівників.

Дата: 30.08.2021 18:07

Фото без описуУ Центрі культури, дозвілля та спорту с.Колодяжне 30 серпня відбулася щорічна серпнева конференція педагогічних працівників. Присутні проаналізували підсумки навчального року, що минув, відзначили досягнення, позитивне в роботі педагогічних колективів, а разом з тим загострили увагу на проблемах, намітили шляхи їх вирішення, визначили пріоритетні напрямки роботи щодо виконання державної програми розвитку освіти. Учасників конференції привітав Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик: «Ваша робота надзвичайно важлива, адже кожна людина у своєму житті проходить школу. Ми вдячні вам за науку, яку ви наразі даєте нашим дітям». З доповіддю виступила начальник управління гуманітарної сфери Лілія Осіпчук. У доповіді були розкриті існуючі в освітній галузі проблеми й зорієнтувано керівників закладів освіти та педагогів на ефективну роботу щодо створення нового освітнього середовища та підвищення якості освітніх послуг. Зазначено, що попередній навчальний рік став справжнім випробуванням на сучасність, уміння адаптуватися, стійкість та готовність іти до мети в умовах вимушеного дистанційного освітнього процесу. В обговоренні доповіді начальника УГС взяли участь керівники та директори ЗЗСО, ЗДО та ЗПО. Педагоги громади отримали відзнаки від обласного управляння освіти і науки, управління гуманітарної сфери та Колодяжненського сільського голови за вагомі досягнення на ниві навчання та виховання підростаючого покоління.