Заходи у КУ "Інклюзивно - ресурсний центр".

Дата: 08.09.2021 12:12

Фото без описуМузична освіта дитини з особливими потребами — важлива форма роботи і значний чинник, що сприяє соціокультурній реабілітації, допомагає зміцнити довіру, взаєморозуміння поміж учасниками процессу, прискорює прогрес терапії, оскільки внутрішні переживання легше виражаються за допомогою музики, ніж при розмові. "Мистецтвоінструмент інклюзивного навчання"- проєкт, котрий реалізовувється за участю Волинського і Донецького ІППО, - має на меті створення інклюзивних креативних просторів для дітей з ообливими потребами та навчання педагогів ІРЦ Волинської та Донецької областей новим мистецьким прийомам для корекційної роботи, використовуючи різні види мистецтв - аудіо, візуальне, театральне, дизайнерське і т.д.

3 вересня 2021 року продовжився цикл виїзних музичних занять, в рамках якого відбулися  заходи у Комунальній установі "Інклюзивно-ресурсний центр" Колодяжненської сільської ради.

На заходах використовувалися спеціально розроблені методики розвитку слухової уваги, фонематичного сприйняття, розрізнення мовних та немовних звуків, що сприяє формуванню в дітей естетичних відчуттів, любові до музики.

Також проведені музичні заняття із використанням шумових музичних інструментів.