Дата: 09.09.2021 14:08

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, визначення очікуваної вартості,

код ДК 021-2015 (CPV) 09110000-3 – Тверде паливо (торфобрикет)

за КЕКВ 2275

На виконання ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 16 грудня 2020 р. № 1266

Управлінням гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради, що розташована за адресою: с. Колодяжне, вул. Л. Українки, 20, відповідно Закону України «Про публічні закупівлі», було оголошено процедуру закупівлі (відкриті торги) відповідно до кошторису на 2021 рік та плану закупівель на 2021 рік (UA-2021-09-09-000814-b) за кодом ДК 021-2015 (CPV) 09110000-3 – Тверде паливо (торфобрикет) для потреб загальноосвітніх навчальних та дошкільних закладів Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради .

Якість торфобрикету повинна відповідати ДСТУ 2042-92 «Брикети торфові для комунально-побутових потреб. Технічні умови».

Очікувана вартість предмета закупівлі: 300 000,00 грн. розраховувалась виходячи з аналізу Комерційних пропозицій виробників даного товару та включає окрім ціни торфобрикету затрати на доставку до загальноосвітніх навчальних та дошкільних закладів в межах Ковельського району, вантажно-розвантажувальні послуги.