Відбувся Турнір з пляжного волейболу.

Дата: 10.09.2021 20:09

З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України  на спортивному майданчику в ПЗОіВ «Оберіг» відбувся Турнір з пляжного волейболу. Змагання проходили у позитивній та дружній атмосфері,на високому емоційному підйомі, з напруженням спортивних пристрастей на волейбольному майданчику.  Пляжний волейбол вимагає від гравців стрибучості, рухливості, витривалості, сили, почуття м’яча, хорошої реакції , тут поєднуються не тільки спорт, а й відпочинок. Тому, гравці мали чудову нагоду насолодитися гарячою грою, а глядачі активно вболівали за улюблену команду. У підсумку змагань Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик привітав всіх учасників зі святом, зазначив, що наша громада славиться спортивними талантами і досягненнями далеко за межами, нагородив переможців турніру  грамотами, кубками та медалями. Ними стали: І місце – команда «Волошки -1»(А.Соболь, В.Кашик), ІІ місце – команда «Уховецьк" (Р.Самчук, Б.Рибачок),ІІІ місце – команда "Дроздні" (Д.Матвіюк, С.Сокол). З побажаннями міцного здоров’я,  бадьорості духу, наполегливості, наснаги, вдалих стартів і нових яскравих перемог звернулись до учасників турніру начальник Управління гуманітарної сфери Лілія Осіпчук, голова Федерації футболу Ковельського району Віктор Хомич, ветеран спорту Анатолій Ліщук. З нагоди свята подяками Колодяжненського сільського голови відзначені кращі спортсмени громади, серед яких Головачов Антон, Кузьмич Святослав (Дроздні),Самчук Роман, Рибачок Богдан (Уховецьк),Силюк Володимир (Стеблі), Анакіна Єлізавета та сім'я Ткачуків зі Скулина, Антонюк Василь (Перковичі), Балюк Іван, Кімлайчук Василь (Любитів), Гончарук Роман (Рокитниця).