Про обробіток посівів соняшнику на території Колодяжненської громади.

Дата: 12.09.2021 14:35

Відповідно до ст.37 Закону України «Про бджільництво» та п.7.1.2 Інструкції про попередження  та ліквідацію хвороб і отруєнь бджіл, затвердженої Наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини України №9 від 30.01.2001 року,

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Васюти» повідомляє, що в період із 13 вересня  до 20 вересня  2021 р, буде здійснюватись обробіток посівів соняшнику  на території Колодяжненської ОТГ, колишні Уховецька та Скулинська сільські ради (села Уховецьк, Стеблі та Скулин).

Обробітки будуть проводитись безпілотним літальним апаратом (дроном) дрібним крапельним розпиленням. Препарати, які будуть застосовуватися :

РЕГЛОН СУПЕР 150 SL, РК (діюча речовина – Дикват іону 150 г/л ) - класифікація ВООЗ II клас небезпеки.

Згідно з інструкції по застосуванню, цей препарат є безпечним для людини і довкілля.

Просимо здійснити оповіщення всіх пасічників та інших осіб, яких це може стосуватися які знаходяться на відстані до 10 кілометрів від оброблювальних площ, про запланований обробіток полів.

У випадку наявності додаткових запитань, звертатися за телефоном:

050 414 6594.

Обробіток соняшника