Фотомиті із святкування Дня с.Скулин

Дата створення: 12:46 25.09.2018

Святкування Дня Колодяжненської громади

Дата створення: 12:28 10.09.2018

Поетично-мистецьке свято "Лісова пісня"

Дата створення: 12:54 08.09.2018

Поетично-мистецьке свято «Лісова пісня» проводиться на Ковельщині з 2001 року. Воно започатковане з ініціативи Волинської обласної організації НСПУ з метою привернути увагу влади та шанувальників творчості Лесі Українки до місць, які колись надихнули нашу геніальну землячку на написання безсмертної «Лісової пісні».

Запрошуємо на свято!

Дата створення: 12:48 08.09.2018

Свято першого дзвоника

Дата створення: 21:32 03.09.2018

День знань та свято першого дзвоника — це, мабуть, єдині свята, які одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Сьогодні шкільні дзвінки сповістили про початок нового навчального року в закладах загальної середньої освіти нашої громади. Представники апарату Колодяжненської сільської ради відвідали святкові лінійки у всіх школах. Віталій Кашик – Колодяжненський сільський голова вручив подарунки першокласникам та у своєму вітальному слові побажав всім учасникам навчального процесу наполегливості, терпіння, старанності, впевненості, що попереду нова сторінка життя — цікава, барвиста і повна нових знань.

Візит делегації до Польщі

Дата створення: 18:50 03.09.2018

В рамках підписаного договору про співпрацю між Колодяжненською сільською радою та гміною Вержбіца (Польща), 2 вересня відбувся візит делегації Колодяжненської сільської ради на свято дожинок в гміну Вержбіца.

Відкриття інклюзивно - ресурсного центру

Дата створення: 15:02 30.08.2018

Відкриття довгоочікуваного інклюзивно - ресурсного центру відбулося сьогодні, 30 вересня 2018 року. Спільно з об’єднаними територіальними громадами та районною владою облаштовано центр для опіки і супроводу дітей з особливими освітніми потребами за адресою: м.Ковель, вул.Мєчнікова,2. Розділити радість відкриття з дітьми та їх батьками прибуло чимало почесних гостей: голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло із заступниками, голова Колодяжненської сільської ради Віталій Кашик, заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Мишковець. У своїх вітальних промовах виступаючі наголосили на необхідність і важливість відкриття інклюзивно – ресурсних центрів, що дасть змогу популяризувати інклюзивну освіту на місцях, охопити максимальну кількість дітей, що мають потребу в наданні їм інклюзивної освіти в системі загальної середньої освіти України. Від батьків діток, які будуть навчатися в центрі слово мала Кубська Тетяна Степанівна, яка висловила слова вдячності за турботу про дітей з особливими освітніми потребами, та впевненість у майбутньому позитивному результаті співпраці фахівців центру, дітей та батьків. Після урочистого перерізання стрічки всіх присутніх дітей педагоги запросили до установи на перше заняття.

Урочистості з нагоди Дня Незалежності України

Дата створення: 19:45 23.08.2018

Урочистості до Дня державного прапора та з нагоди 27-ї річниці Незалежності України пройшли у Будинку культури  с.Колодяжне. Крім святкового концерту, підготовленого аматорами сцени громади, учасники свята приймали вітання і від делегації з м.Кобрин (Білорусь) на чолі із заступником голови Кобринської районної ради Валентином Трубчиком. Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик нагородив подяками з нагоди свята директора школи с.Черемошне Миколу Оксенюка, виконуючого обов’язки старости с.Кричевичі Володимира Кубського та бібліотекаря с.Колодяжне Тетяну Савлук.

Святкування Дня села Стеблі

Дата створення: 14:20 21.08.2018

В минулу неділю, 19 серпня Стеблі святкували День села. На території сільського клубу встановили святково прикрашену сцену. Виставка робіт місцевих умільців зацікавила як односельчан, так і гостей свята. Було організовано дозвілля для дітей за участю веселого клоуна. Концертна програма «Святе, як хліб, моє рідне село…» за участю аматорських колективів та виконавців з клубних установ громади була насиченою та піднесено-святковою.  Глядачі із захопленням вітали гучними оплесками їх чудові виступи. Родзинкою концерту стало виконання Гімну України та Гімну села під супровід живої музики у виконанні місцевих жителів. Почесними гостями свята – головою Колодяжненської сільської ради Віталієм Кашиком, головою Ковельської райдержадміністрації Віктором Козаком, представником Благодійного фонду «Патріоти Волині» Клавдією Савчук були виголошені слова вітань з побажаннями всіляких гараздів жителям Стеблів. Впродовж свята селян та гостей частували кулішем та борщем з пампушками, відбувся розіграш лотереї, а на завершення – дискотека, за участю запрошеного ді – джея.

Дата створення: 14:33 17.08.2018

Шановні жителі громади!