Колодяжненська громада
Ковельський район, Волинська область

Новини

Фотомиті із святкування Дня с.Скулин

Цікава екскурсія

Дата створення: 13:09 30.04.2018

  Нещодавно учні 2 - 4 класів Скулинської школи стали відвідувачами музею-садиби Лесі Українки в с.Колодяжному.  Діти мали нагоду прослухати змістовну екскурсію, оглянути збережені предмети побуту Косачів, листи, фотографії, видані за життя твори Лесі та її матері Олени Пчілки, культурні та етнографічні експозиції регіону,  відтворені інтер`єри робочого кабінету письменниці та інших приміщень. Відвідування таких місць нагадує подорож у часі – історія стає реальністю, а велика Леся – сучасницею, завжди – рідною, близькою, зрозумілою, як дух нації, як душа України.

Ліквідація підтоплень в с.Скулин

Дата створення: 10:53 24.04.2018

До сільського голови Віталія Кашика звернулися жителі с.Скулин по питанню підтоплень житлових та господарських споруд по вул.Центральній (виборчий округ №19). Відбулося засідання земельної комісії, де прийняли рішення про проведення робіт по ліквідації підтоплень. Сільська рада уклала договір про співпрацю з Ковельським МУВГ. На сьогоднішній день роботи успішно проводяться.

Відкриття газопроводу в с.Уховецьк

Дата створення: 14:48 19.04.2018

         За підтримки районної та місцевої влади, депутатів усіх рівнів, представників ПАТ "Волиньгаз", меценатів, активності місцевих жителів 18 квітня 2018 року блакитний вогник запалав в оселях жителів с.Уховецьк. Будівництво підвідного газопроводу до села розпочалось у 2012 році, його протяжність від села Стеблі до Уховецька становила 5 км, а вуличного газопроводу - 9 км. Ця подія беззаперечно є справжнім святом для жителів громади і зовсім не випадково, що в урочистій атмосфері перерізання символічної жовто – блакитної стрічки, запалення блакитного вогника відбулось на обійсті учасника АТО Богдана Клімчука, котрий виконуючи свій громадянський обов’язок, мужньо захищав територіальну цілісність України. Розділити радість події, на яку роками очікували місцеві жителі, прибули голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик, помічник народного депутата України Степана Івахіва Павло Самолюк, голова правління ПАТ «Волиньгаз» Мирослав Коротя, директор з капітального будівництва ПАТ «Волиньгаз» Сергій Галянт, керуючий Ковельським відділенням ПАТ «Волиньгаз» Руслан Сахарчук, депутат Ковельської районної ради Олександр Титомир, староста села Уховецьк Володимир Демидюк. Цього ж дня розпочалось масове підключення помешкань Уховецька до газової мережі. Відтак, спільними зусиллями зроблена хороша справа для громади. 

Річниця відкриття ДНЗ "Сонячний промінчик"

Дата створення: 14:39 19.04.2018

Минув рік часу, як маленькі уховчани отримали свій «дім радості», під назвою «Сонячний промінчик » - дошкільний навчальний заклад. Селяни щиро вдячні усім причетним до відкриття і функціонування ДНЗ. Привітати малечу, вихователів, їхніх батьків  та всю дружну громаду прибули  Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик, начальник управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради Павло Кухта, голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, депутат Ковельської районної ради Олександр Титомир.  Почесні гості вручили подяку колективу працівників, цінні подарунки та побажали всім здоров’я, добра, миру, злагоди, успішного навчання та виховання. 

Першість ГО «ВФСТ «Колос» з футзалу

Дата створення: 21:40 17.04.2018

     12-15 квітня 2018 року в м. Кам’янець – Подільський Хмельницької області відбулися фінальні змагання Першості ГО «ВФСТ «Колос» з футзалу серед дівчат 2003-2004, 2005-2006 р.н. в яких взяли участь 16 команд з різних областей України.

Благодійний концерт

Дата створення: 12:34 16.04.2018

           15 квітня, в неділю  надзвичайної краси мелодії та чарівний спів,  мудре слово про милосердя та жертовність зібрали небайдужих людей на благодійний концерт в Будинок культури с. Скулин. Жива музика християнського гурту «Півноти» з Шацька, чарівні голоси Олесі Матяшук, Галини Завадської зачарували слухачів. Вразив своєю майстерною грою на різних музичних інструментах Андрій Пархонюк з Голоб, лауреат міжнародного конкурсу в Болгарії. Не залишилися осторонь і місцеві любителі музики. Діти продемонстували  гру на баяні (вчитель Клімук М.С) та виконали пісню «Молитва за Україну». Зібрані кошти були направлені на лікування та підтримку онкохворих с.Скулин та с.Стеблі. Організатори подякували всім, хто долучився до організації та проведення благодійного концерту.

Виставка - конкурс "Великодня палітра"

Дата створення: 11:29 11.04.2018

       З метою збереження та популяризації Великодніх традицій, створення умов для самореалізації талановитих і обдарованих дітей та молоді, залучення їх до активної пізнавальної та художньої творчості, формування практичних умінь та навичок при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів та технік,  10 квітня 2018 року в приміщенні управління гуманітарної сфери Колодяжненської сільської ради відбулася виставка – конкурс «Великодня палітра». На конкурс було представлено понад 50 робіт, виконаних у різних техніках. Журі визначило переможців у трьох вікових категоріях:

Відбулася дванадцята позачергова сесія Колодяжненської сільської ради.

Дата створення: 13:34 19.03.2018

В п'ятницю, 16 березня 2018 року відбулася позачергова сесія Колодяжненської сільської ради.

Конкурс читців творів Тараса Шевченка.

Дата створення: 09:55 13.03.2018

З метою популяризації літературної творчості та розкритті нових обдарувань, 9 - го березня в приміщенні бібліотеки с.Колодяжне відбувся територіальний конкурс читців поезії Тараса Шевченка.  Поетичне слово Шевченка звучало з вуст 12 учнів загальноосвітніх шкіл Колодяжненської об'єднаної територіальної громади. Під час конкурсу учасники продемонстрували майстерність декламування, сценічну культуру, емоційність виступів. За підсумками конкурсу журі прийняло рішення щодо переможців та оголосило результати за двома віковими категоріями. У молодшій віковій категорії І місце отримав Гіюк Назар (с.Черемошне), ІІ місце - Кулик Ангеліна (с.Колодяжне), ІІІ місце - Потішук Тарас (с.Скулин). У середній віковій категорії перемогу здобула Зінчук Марія (с.Скулин), ІІ місце -  Потеруха Катерина (с.Волошки), ІІІ місце - Юрко Юлія (с.Уховецьк). Всі учасники конкурсу були нагороджені грамотами управління гуманітарної сфери.