Колодяжненська громада
Ковельський район, Волинська область

Новини

Фотомиті із святкування Дня с.Скулин

ВІДБУВСЯ ТУРИСТСЬКО-КРАЄЗНАВЧИЙ ЗЛІТ-ЗМАГАННЯ

Дата створення: 13:06 21.06.2018

З метою розвитку та популяризації туризму, краєзнавства та спортивного орієнтування в закладах загальної середньої освіти громади, підвищення рівня туристської майстерності, визначення кращих спортсменів та команд  19-20 червня 2018 року відбувся туристсько-краєзнавчий зліт – змагання «Юний турист» серед учнів  закладів загальної середньої освіти.

НАРОДНИЙ КОЛЕКТИВ

Дата створення: 07:03 19.06.2018

         8 червня 2018 року аматорському фольклорному колективу «Джерело» Будинку культури с. Скулин було присвоєно звання «народний». На захисті був присутній голова Колодяжненської сільської ради Віталій Кашик, який всіляко підтримував та допомагав колективу. У програмі захисту аматори представили весільний обряд «Розплітання коси», декілька соціально-побутових пісень та родзинку свого репертуару - повстанські пісні «Довго спала Україна» і « Ой там попід лісом…».  Учасники колективу дуже довго працювали на очікуваний результат і не збираються зупинятися на досягнутому.        

ДЕНЬ СЕЛА УХОВЕЦЬК

Дата створення: 14:53 12.06.2018

Про відзначення Дня Перемоги в Уховецьку

Дата створення: 16:28 17.05.2018

Все далі йдуть в історію грізні роки Другої світової війни. Та не маємо ми права   забути героїчні подвиги захисників рідної землі, які виховують майбутні покоління. Тому в с.Уховецьк щороку 9 травня ми несемо квіти ветеранам, схиляємось у пошані перед пам’ятниками спочилим солдатам, дякуючи за мирне небо, за життя, за щастя і свободу, за щасливу долю у  рідному краї!

День села в Скулині

Дата створення: 11:22 15.05.2018

13 травня Скулин відсвяткував День села. Активними його учасниками були не тільки жителі Скулина і його вихідці, а й гості, що прибули з інших сіл Колодяжненської об’єднаної територіальної громади. Програма свята була дуже насиченою. Цікава фотовиставка,  де поєднано минуле і сучасне  була запропонована до уваги  присутніх. А також виставки стародавніх рушників та вишитих картин  Катерини Барчук доповнили святковий колорит. Для діток  запросили креативних аніматорів, які більше двох годин розважали найменших гостей свята. Вітаючи усіх присутніх зі святом, сільський голова Віталій Кашик та голова райдержадміністрації Віктор Козак побажали жителям  міцного здоров’я, злагоди в родинах, віри в краще майбутнє свого села, об’єднаної громади і всієї України. На свято також завітала Наталія Маленицька, представник фонду «Патріоти Волині» Степана Івахіва, яка привезла цінні подарунки для лотереї. Почесними гостями свята була делегація з гміни Вєржбіце  (Польща), які підтримують партнерські та дружні стосунки з скулинцями ще з 2004 року, а в 2017 році договір про співпрацю був підписаний ще й з Колодяжненською ОТГ, до складу якої, окрім інших сільських рад, ввійшла і Скулинська. Силами творчих  і талановитих людей громади була підготовлена концертна програма «Село моє – душі криниця». На спортивних майданчиках проходили змагання з перетягування канату, волейболу, армреслінгу, гирьового спорту. Представники Кричевич, Уховецька, Черемошна, Колодяжного, Скулина, Стеблів організували виставку робіт декоративно-ужиткового мистецтва «Містечко майстрів». Учасників свята частували кулішем з польвої кухні та червоним борщем з пампушками. Протягом дня працювали атракціони для дітей та виїзна торгівля. Святковий день завершився виступом духового оркестру, запрошених артистів-пародистів та молодіжною дискотекою в Будинку культури.

Турнір з пляжного волейболу

Дата створення: 18:20 10.05.2018

  9 травня 2018 року  в с.Уховецьк на базі ПЗОіВ "Оберіг" відбувся відкритий турнір з пляжного волейболу серед команд - ветеранів (віком 35 років і старші), присвячений Дню Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Серед 8 команд, що подали заявки, були учасники з Камінь-Каширського, Ковельського, Старовижівського районів та м.Ковеля. За підсумками турніру І місце вибороли Січкар В. та Дручик В. ІІ місце - Грек В., Левчук М.,

Районний семінар педагогів - організаторів в ЗОШ І-ІІст.с.Волошки

Дата створення: 15:41 10.05.2018

              В ЗОШ І-ІІ ст.с.Волошки відбувся районний семінар – практикум педагогів – організаторів «Волонтерство – як складова національно – патріотичного виховання у сучасній школі». Понад двадцять педагогів  - організаторів із закладів загальної середньої освіти району ознайомилися із навчальним закладом. Директор школи Олена Абрамчук та педагог – організатор Людмила Копанько презентували присутнім систему роботи з національно – патріотичного напрямку, створення патріотичного середовища у вихованні підростаючого покоління, ознайомили з досвідом роботи вчителів щодо національно-патріотичного виховання учнів, розповіли про великий колектив: учні – вчителі – батьки, який згуртувався завдяки колективним справам та волонтерському руху.  Учасники семінару мали нагоду поспілкуватися між собою під час інтерактивної частини та цікавого майстер –класу. На завершення прграми семінару присутні стали учасниками виховного заходу «У рідному краї і серце співає – одна Україна – двох не буває», який  підготували учнівський та педагогічний колектив, за сприяння батьківського активу.  

Заходи з нагоди Дня пам’яті і примирення та 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Дата створення: 15:48 08.05.2018

8 травня в населених пунктах Колодяжненської сільської ради відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті і примирення та 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Сільський голова Віталій Кашик відвідав оселі вдів, привітав їх,  вручив квіти  та грошову допомогу.