Програма підтримки молоді та розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки

рішенням  сільської  ради

28.07.2017 р.   № 4/4

ПРОГРАМА

ПІДТРИМКИ  МОЛОДІ  ТА  РОЗВИТКУ

ФІЗИЧНОЇ  КУЛЬТУРИ  І  СПОРТУ

НА 2017-2020 РОКИ

Загальні  положення

На  сьогоднішній  день  активізується  фізкультурно-спортивна  та  оздоровча  робота, проводяться  відповідні  заходи  щодо  підняття  масового  спорту  серед  дітей  та  жителів  сіл громади. Чимала  увага  приділяється  здоров’ю  дітей  та  юнацтва, їх  відпочинку  та  заняттю  фізичною  культурою  і  спортом.

Дана  Програма  розроблена  на  виконання  Указу  Президента  України  від  08.11.2002  року  № 998/2002  „Про  додаткові  заходи  щодо  державної  підтримки  і  розвитку  фізичної  культури  і  спорту  в  Україні”, має  на  меті  створити  належні  умови  для  розвитку  фізичної  культури  і  спорту  та  широке  залучення  до  занять  спортом  сільської  молоді.

Основними   завданнями   програми  є:

• масове  залучення  дітей  та  молоді  до  занять  фізичною  культурою  і  спортом;
  • забезпечити  зайнятість  молоді, особливо  учнівської, в  позаурочний  час;
  • розвиток  масового спорту  та  спорту  вищих  досягнень;
  • підготовка  та  участь  спортсменів  сільської  ради  у  відповідальних  районних  та  обласних  змаганнях.

Очікувані  результати  реалізації  Програми:

• фізичне  оздоровлення  молоді;
  • створення  спортивної  бази  для  участі  у  різних  видах  змагань;
  • удосконалення  та  підвищення  ефективності  роботи  з  дітьми  та  молоддю  в  навчальних закладах;
  • підтримка  на  державному  рівні  масового  та  сільського  спорту.

Фінансове  забезпечення  Програми:

Забезпечення  реалізації  Програми  здійснюється  за  рахунок  асигнувань, передбачених  в  сільському  бюджеті  та  інших  джерел, не  заборонених  чинним  законодавством.

Заходи  щодо  виконання  Програми:

1.Забезпечення  участі  на  належному  рівні  у  спартакіаді  району  серед  сільських  школярів.

2.Організовувати  проведення  масових  спортивних  заходів  серед  молоді.

3.Протягом  року  брати  участь  у районних  спартакіадах  серед  сільської  молоді  та  учнів  району  з  різних  видів  спорту, а  саме: волейболу, футболу, міні-футболу, баскетболу, вільної  боротьби, легкої  атлетики, настільного  тенісу, легкоатлетичного  кросу, армрестлінгу, гирьового  спорту, шахів, шашок тощо.

4.Спільно  з  керівництвом  шкіл  сприяти  масовому  залученню  учнів  і  молоді  до  роботи  в гуртках, спортивних  секціях  з  різних  видів  спорту.

5.Забезпечувати  під  час  канікул  проведення   змагань  з  різних  видів  спорту, брати  участь  у  кущових  змаганнях.

6.Протягом  року  брати  участь  в  турнірах    з  різних  видів  спорту.

Прогноз  виконання  Програми:

Виконання  Програми  дасть  змогу:

• створити  надійну  спортивну  базу  та  спортивну  команду, яка  буде  на  належному  рівні  захищати  честь  сільської  ради  на  змаганнях різних рівнів;
  • створити  умови  для  розвитку  фізичної  культури  і  спорту;
  • залучити  школярів  та  молодь  до  занять  спортом.