Програма відзначення професійних свят і пам’ятних днів на 2017-2020 роки

ВІДЗНАЧЕННЯ  ПРОФЕСІЙНИХ  СВЯТ  І  ПАМ’ЯТНИХ   ДНІВ

НА 2017-2020 РОКИ

Загальні  положення

Відповідно  до  чинного  законодавства  в  Україні  встановлені  дні  професійних  свят.

На  території  сільської  ради  проживає  5012 чоловіки. Серед  них  1543 працюючих.

Програма  розроблена  з  врахуванням  необхідності  пропаганди  зайнятості  та  працевлаштування  населення, піднесення  престижу  професій  народногосподарського  комплексу, відзначення  та  нагородження  кращих  працівників  підприємств, установ, організацій.

Мета  програми

Забезпечення  виконання  законодавства  в  частині  відзначення  професійних  свят. Мотивація  праці  та  моральне  і  матеріальне  заохочення  працюючих  до  сумлінного  виконання  посадових  обов’язків, виховання  трудових  династій.

Основні  завдання  програми

8 березня  -  Міжнародний  жіночий  день

Придбання  вітальних  листівок, організація  підвезення  жінок  на   свято.

26  квітня  -  День  Чорнобильської  трагедії

Вшанування  ліквідаторів  Чорнобильської  трагедії, виділення  матеріальної  допомоги.

Друга неділя травня – День матері

Вшанування матерів. Придбання подарунків, призів, організація святкування.

9  травня  -  День  Перемоги

Вшанування  ветеранів, УБД. Виділення  матеріальної  допомоги. Урочисті  збори. Святковий  концерт. Обід.

1 червня – День захисту дітей

Придбання подарунків, призів, організація святкування.

28  червня – День  Конституції  України

Урочисті  збори. Святковий  концерт. Відзначення  кращих  жителів  громади  грамотами, подяками, подарунками.

24  серпня  -  День  Незалежності  України

Урочисті  збори. Святковий  концерт. Відзначення  кращих  жителів  громади  грамотами, подяками, грошовими  винагородами, подарунками.

13  вересня  -  День  фізичної  культури  і  спорту

Відзначення  активних  учасників  спортивних  змагань  грамотами, подяками, грошовими  нагородами, подарунками.

1  жовтня  -  Міжнародний  день  людей  похилого  віку

Вшанування  людей  похилого віку. Виділення  матеріальної  допомоги.

14 жовтня – День захисника України

Вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України.

3  грудня  -  Міжнародний  день  інвалідів

Надання  матеріальної  допомоги  інвалідам, які проживають на території  об’єднаної територіальної громади. Проведення  благодійних  заходів.

Відзначення  професійних  свят

- день  працівників  культури та аматорів народного мистецтва

- день землевпорядника

- день  медичного  працівника

- день бухгалтера

- день  вчителя

- день працівників лісу

- день  працівників  сільського  господарства

- день   органів  місцевого  самоврядування

Вшанування  працівників  установ  сільської  ради  у  зв’язку  з  ювілейними  датами

Фінансове  забезпечення  Програми  відзначення

професійних  свят  і  пам’ятних  дат

Фінансування  та  виконання  Програми  здійснюється  за  рахунок  місцевого  бюджету  із  залученням  інших  джерел  фінансування, не  заборонених  законодавством.

Очікувані  результати  реалізації  Програми

Заохочення    людей  до  праці, піднесення  престижу  працюючих  людей, прагнення  до  здобуття  професій, зменшення  плинності  кадрів.