Оголошення

Повідомляємо про міжнародну культурно-просвітницьку поїздкау “Європейська співдружність”

з 23 квітня до 01 травня 2020 року заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу (програма поїздки додається). Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, співробітники медичних, культурно-освітніх, соціальних закладів, співробітники, учні, студенти  навчальних закладів, громадських організацій тощо.

10:46:00 31.10.2019

Перерахунок пенсій з 1 березня 2019 року.

Важливим етапом пенсійної реформи, яку започатковано у жовтні 2017 року, є закріплене в Законі України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» осучаснення пенсій, тобто їх обов’язковий автоматичний перерахунок відповідно до показників інфляції і зростання заробітної плати в країні. Цього року вперше, і надалі щорічно, пенсії індексуватимуться автоматично, без додаткового законодавчого врегулювання, так як це передбачено частиною 2 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Формула обчислення основного розміру пенсії є незмінною і враховує тривалість стажу особи (коефіцієнт стажу), величину заробітної плати, яку вона отримувала (коефіцієнт заробітної плати), а також рівень середньої заробітної плати по країні – спеціальний показник для розрахунку пенсійних виплат. Якщо перші два показники є індивідуальними у кожного громадянина, то третій – однаковий для всіх, кому пенсія призначається в певному році. Саме цей показник і буде щороку переглядатися, а отже і збільшуватиметься основний розмір пенсійної виплати.

09:21:59 11.03.2019