ОГОЛОШЕННЯ.

Дата: 03.09.2020 09:59

ОГОЛОШЕННЯ

22 вересня 2020 року о 11 годині 00 хвилин в приміщенні будинку культури (актовий зал) с. Скулин Ковельського району Волинської області відбудуться продовження громадських слухань з питання обговорення генерального плану  та звіту про стратегічну екологічну оцінку с. Скулин Ковельського району Волинської області.

Замовник – Колодяжненська сільська рада

Розробники – ФОП "Гривнак Л.В." та ТзОВ "ГЕО-ЛЕНДС"

Ознайомитися з проектом документу державного планування та звітом про стратегічну екологічну оцінку, а також отримати додаткову інформацію можна за адресою:  45061, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Колодяжне, вул. Лесі Українки, буд. 20

Зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку подаються до: земельно-екологічного відділу Колодяжненської сільської ради.

Відповідальна особа: сільський голова Колодяжненської сільської ради Кашик В. Л. (контактні дані: kolodiazhne@gmail.com).

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до 02.10.2020 року включно.

Подання пропозицій щодо проекту слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555.