Оголошення про конкурс на визначення виконавця послуг

Дата: 07.04.2021 16:31

Оголошення про конкурс на визначення виконавця послуг.

Згідно з розпорядженням голови Колодяжненської сільської ради № 34-р від 29.03.2021 р. оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Колодяжненської сільської ради.

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», постанов Кабінету Міністрів України № 1070 від 10.12.2008р. «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» та № 1173 від 16.11.2011р. «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».

1. Найменування, місце знаходження організатора конкурсу:
    Виконавчий комітет Корлодяжненської сільської ради 45605, Волинська обл., Ковельський  р-н, с. Колодяжне, вул. Лесі Українки, 20.
  2. Підстава для проведення конкурсу:
    Стаття 35-1 Закону України «Про відходи», розпорядження голови Колодяжненської сільської ради № 34-р від 29.03.2021 р. «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів».
  3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер
    телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів:

Місце: 45061, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Колодяжне, вул. Лесі Українки, буд. 20
    Дата: 12.05.2021 року.
    Час: 11 год. 00 хв.
    ильчук Юлія Сергіївна –  спеціаліст з проектно-інвестиційної діяльності

(096-610-37-07)

1. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
    Для участі у конкурсі учасник повинен надати документи, що підтверджують його відповідність кваліфікаційним критеріям:
    1) наявність обладнання та матеріально-технічної бази;
    2) наявність працівників відповідної кваліфікації;
    3) наявність документально підтвердженого досвіду надання послуг;
    4) наявність фінансової спроможності.
  2. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів:
    – послуги надають у межах Колодяжненської територіальної громади, на території 19 населених пунктів.
    – площа громади – 516,74 кв.км.
    – кількість населення –
    8965 осіб;
    – 7 багатоквартирних будинків;
    – 3686 будинків приватного сектору;
    – кількість вулиць громади – 118;
    – протяжність доріг – Колодяжненської ОТГ – 184 км,
    – відстань до полігону твердих побутових відходів від 12 до 47 км.
  3. Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:
    – багатоквартирні житлові будинки;
    – багатоквартирні будинки обладнані централізованою каналізацією/ вигрібними ямами, будинки, що мають централізоване опалення;
    –  будинки оснащені централізованим водопостачанням;
    – багатоквартирні житлові будинки обладнані контейнерним майданчиком;
    – приватні житлові будинки.

Загальна кількість населення громади – 8965 осіб.

1. Характеристика полігону твердих побутових відходів.
    Полігон твердих побутових відходів на території громади відсутній. Використовується полігон Ковельської територіальної громади, відповідно до укладеного договору.
  2. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:
    – Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто в конверті з позначкою: «На конкурс».
    – Місце подання конкурсних пропозицій – 45061, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Колодяжне, вул. Лесі Українки, буд. 20
    – Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до 16 год. 00 хв. 11.05.2021 року.
  3. Способи і місце отримання конкурсної документації.
    1) Способи отримання конкурсної документації: особисто або поштою.
    2) Місце отримання конкурсної документації: Колодяжненська сільська рада (45061, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Колодяжне, вул. Лесі Українки, буд. 20

Виконавчий комітет                                                          Колодяжненської сільської ради

ДОДАТОК 1

ДОДАТОК 2