Переможці Обласного фестивалю з фізичної культури та спорту!

Дата: 19.09.2022 11:02

Фото без описуСьогодні, в умовах війни, спорт, як ніколи, об’єднує людей та загартовує  наш дух і тіло. Якщо раніше спортивні заходи відбувались задля результату, то зараз – аби допомогти нашим Збройним Силам.

У селі Тростянець на Волині 16, 17 вересня відбувся Обласний фестиваль фізичної культури та спорту серед громад, де під час спортивного дійства жертвували кошти для допомоги ЗСУ.

Змагання фестивалю були особисто-командними і проводились з таких видів програм: парковий волейбол, риболовний спорт, шашки, дартс, гирьовий спорт, боча, футбол, Козацькі розваги, перетягування линви та естафета "Тато, мама, я". Два дні між собою змагалися більше 500 учасників.

У фестивалі взяла участь збірна команда з населених пунктів Колодяжненської громади. У особистих заліках спортсмени нашої громади вибороли такі місця:

І місце – у змаганнях з дартсу,

І місце – у парковому волейболі,

І місце – у змаганнях з бочі,

І місце – у змаганнях з шашок;

І місце – у риболовному спорті;

І місце – у змаганнях з гирьового спорту,

ІІ місце у змаганнях «Козацькі забави»;

ІІІ місце – у змаганнях «Перетягування линви» - команда силачів громади;

Активну участь у змаганнях взяла сім’я Ваць зі Стеблів у естафеті «Мама, тато, я – спортивна  сім’я».

В результаті команда Колодяжненської громади стала Переможцем фестивалю серед сільських територіальних громад та виборола кубок Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Цей успіх – результат згуртованості, єдності, таланту і наполегливої праці спортсменів-аматорів жителів громади. Пишаємося, що капітан нашої команди - це людина, яка приділяє значну увагу фізичній культурі та спорту, голова Колодяжненської сільської ради Віталій Кашик, який і сам був активним учасником змагань.

Щира подяка старостам  громади, які забезпечили учасників зі своїх старостинських округів у певних видах спорту, та активно вболівали, підтримуючи усю команду.

Вболівальники активно підтримували учасників змагань, усі об’єдналися в одну дружню команду, щоб досягти високого результату. Бо ж недарма девіз нашої громади: «Єдність! Розвиток! Добробут!»

Нашій нації потрібні сильні, здорові люди, тому заняття спортом - це великий вклад у майбутнє України. Малими кроками та малими перемогами до Великої Перемоги України.

Слава Україні! Слава Героям!