Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, визначення очікуваної вартості, код ДК 021-2015 (CPV) 09110000-3 – Тверде паливо (торфобрикет) за КЕКВ 2275

Дата: 05.01.2022 14:35

код ДК 021-2015 (CPV) 09110000-3 – Тверде паливо (торфобрикет)

за КЕКВ 2275

для потреб загальноосвітніх навчальних та дошкільних закладів Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради

На виконання ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 16 грудня 2020 р. № 1266

Управлінням гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради, що розташована за адресою: с. Колодяжне, вул. Л. Українки, 20, відповідно Закону України «Про публічні закупівлі», було оголошено процедуру закупівлі (відкриті торги) відповідно до кошторису на 2022 рік та плану закупівель на 2022 рік (UA-P-2022-01-05-006991-c) за кодом ДК 021-2015 (CPV) 09110000-3 – Тверде паливо (торфобрикет).

Місце поставки товарів – загальноосвітні навчальні  та дошкільні заклади Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕОБХІДНІ ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Зазначений предмет закупівлі повинен відповідати діючим на цю продукцію ДСТУ 2042-92 «Брикети торф’яні для комунально-побутових потреб. Технічні вимоги». Учасник зобов’язаній у своїй пропозиції надати документи про якість (сертифікат/паспорт якості, декларація про відповідність, або інший подібний документ, що підтверджує відповідність товару вимогам, встановленим до нього загальнообов’язковими на території України нормами і правилами), які  повинні бути оформлені відповідно до вимог законодавства України.

Ціна включає в себе всі витрати на завантаження-розвантаження, доставку за кінцевим місцем призначення, страхування та інші витрати, сплату податків і зборів тощо

Товар має відповідати стандартам, встановленим законодавством України.

У разі поставки неякісного Товару, замовник буде вживати заходів, передбачених законодавством.

2. Технічні вимоги:

№ лота

Найменування товару

Кількість,  т.

Технічні, якісні характеристики товару

1

Тверде паливо (Торфобрикет)

90

Брикети торфові повинні являти собою міцні шматки однакової форми. Форма брикета - правильної форми у вигляді призми із заокругленими кутами. Відсутність неприємного запаху та мінімальна кількість диму. Теплота згорання - кДж/кг 14.9

Зольність – не більше 23%;

Волога – не більше 20%;

Механічна місткість – не менше 94%;

Очікувана вартість предмета закупівлі: 200 000,00 грн. Видатки передбачено кошторисом на 2022 рік. Розраховувалась виходячи з аналізу комерційних пропозицій виробників даного товару та включає окрім ціни торфобрикету затрати на доставку до загальноосвітніх навчальних та дошкільних закладів в межах Ковельського району, вантажно-розвантажувальні послуги.

Строк поставки товарів: з дати підписання договору до 31 грудня 2022 року.