Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі

Дата: 29.03.2022 16:42

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

(ДК 021:2015 - 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)

Замовник: Управління гуманітарної сфери Колодяжненської сільської ради Ковельського району Волинської області.

Місце знаходження замовника: 45061, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Колодяжне, вул.Л.Українки, 20.

ЄДРПОУ: 41942148

1

Назва предмета закупівлі

(ДК 021:2015 - 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)

2

Вид процедури

Відкриті торги

3

Ідентифікатор закупівлі

UA-2022-03-29-000232-b

4

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог законодавства. Технічні та якісні характеристики відображені в проектній документації «Капітальний ремонт (термоізоляція зовнішніх стін будівлі, фундаменту та заміна  покрівлі) харчоблоку літ. ¢¢Б-1¢¢ Колодяжненського ліцею Колодяжненської сільської ради Ковельського району Волинської області за адресою: вул. Шкільна, 18, с. Колодяжне, Ковельський район, Волинська область» виконаній згідно ДСТУ Б.Д.2.2-2012 «Будівельні роботи», ДБН А.3.1-5-2016 «Організація будівельного виробництва», ДБН А.3.2-2-2009 «Охорона праці і промислова безпека в будівництві», ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво» та інших нормативних документів. Документація пройшла експертизу, отримано позитивний експертний звіт. Документація затверджена наказом начальника Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради. В проектній документації міститься детальний опис робіт, технічні вимоги, обсяги та види цих робіт. Роботи повинні виконуватись згідно з затвердженим проектом з дотриманням вимог діючих нормативних документів та відповідно до вимог щодо термінів закінчення робіт, технології виконання робіт за проектом з дотриманням, якості будівельно-монтажних робіт, які виконуються з дотриманням діючих норм і правил та безпечних умов праці, з використанням конкретних матеріалів і конструкцій. Роботи повинні виконуватись із матеріалів, що передбачені в проектній документації.

6

Очікувана вартість предмета закупівлі та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначено згідно із Зведеним кошторисним розрахунком, який знаходиться в складі проектної документації: «Капітальний ремонт (термоізоляція зовнішніх стін будівлі, фундаменту та заміна  покрівлі) харчоблоку літ. ¢¢Б-1¢¢ Колодяжненського ліцею Колодяжненської сільської ради Ковельського району Волинської області за адресою: вул. Шкільна, 18, с. Колодяжне, Ковельський район, Волинська область». Очікувана вартість предмету закупівлі складає 2 579 599,00 грн. (два мільйони п’ятсот сімдесят дев’ять тисяч п’ятсот дев’яносто дев’ять гривень 00 коп.) в тому числі ПДВ.

7