Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, визначення очікуваної вартості, код ДК 021-2015 (CPV) 09110000-3 – Тверде паливо (торфобрикет) за КЕКВ 2275

Дата: 27.07.2022 16:56

код ДК 021-2015 (CPV) 09110000-3 – Тверде паливо (торфобрикет)

за КЕКВ 2275

для потреб загальноосвітніх навчальних та дошкільних закладів Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Управлінням гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради, що розташована за адресою: с. Колодяжне, вул. Л. Українки, 20, відповідно Закону України «Про публічні закупівлі», було оголошено процедуру закупівлі (відкриті торги) відповідно до кошторису на 2022 рік та плану закупівель на 2022 рік (UA-2022-07-27-005334-a) за кодом ДК 021-2015 (CPV) 09110000-3 – Тверде паливо (торфобрикет).

Місце поставки товарів – загальноосвітні навчальні  та дошкільні заклади Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕОБХІДНІ ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Зазначений предмет закупівлі повинен відповідати діючим на цю продукцію ДСТУ 2042-92 «Брикети торф’яні для комунально-побутових потреб. Технічні вимоги». Учасник зобов’язаній у своїй пропозиції надати документи про якість (сертифікат/паспорт якості, декларація про відповідність, або інший подібний документ, що підтверджує відповідність товару вимогам, встановленим до нього загальнообов’язковими на території України нормами і правилами), які  повинні бути оформлені відповідно до вимог законодавства України.

Ціна включає в себе всі витрати на завантаження-розвантаження, доставку за кінцевим місцем призначення, страхування та інші витрати, сплату податків і зборів тощо

Товар має відповідати стандартам, встановленим законодавством України.

У разі поставки неякісного Товару, замовник буде вживати заходів, передбачених законодавством.

2. Технічні вимоги:

№ лота

Найменування товару

Кількість,  т.

Технічні, якісні характеристики товару

1

Тверде паливо (Торфобрикет)

169

Брикети торфові повинні являти собою міцні шматки однакової форми. Форма брикета - правильної форми у вигляді призми із заокругленими кутами. Відсутність неприємного запаху та мінімальна кількість диму. Теплота згорання - кДж/кг 14.9

Зольність – не більше 23%;

Волога – не більше 20%;

Механічна місткість – не менше 94%;

Очікувана вартість предмета закупівлі: 507 000,00 грн. Видатки передбачено кошторисом на 2022 рік. Розраховувалась виходячи з аналізу комерційних пропозицій виробників даного товару та включає окрім ціни торфобрикету затрати на доставку до загальноосвітніх навчальних та дошкільних закладів в межах Ковельського району, вантажно-розвантажувальні послуги.

Строк поставки товарів: з дати підписання договору до 31 грудня 2022 року.