Добро врятує світ!

Дата: 13.11.2022 21:16

Фото без опису13 листопада - Всесвітній день доброти! День доброти - чудова можливість знайти час на хороші вчинки... Добро врятує світ... Саме тому добрі вчинки має робити кожен! Творити добро зовсім не важко, але  результат чудовий - люди наповнюються щастям та добротою один до одного! В Волошківській гімназії в рамках Тижня толерантності заплановано та проведено ряд заходів, під час яких вихованці мали можливість вчитися розрізняти добро від зла, хороші вчинки від поганих, ділилися добром з іншими і навзаєм отримували приємні емоції. Чудовим і захоплюючим видався урок-гра " В країні Доброзичливості", який було проведено для учнів 5-6 класів. В Скулинському ліцеї на виховних годинах та заходах говорили про добро, співали про добро та робили добрі справи!

Отож, будьмо добрішими, творімо добро і вчімо цього наших діток, адже вони - майбутнє нашої багатостраждальної  Батьківщини!