До уваги жителів Колодяжненської ТГ

Дата: 24.11.2022 14:33

‼️На території Колодяжненської територіальної громади  працюють ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ,  де можна ЦІЛОДОБОВО зігрітися, випити гарячого чаю, зарядити телефони:
📌 с. Колодяжне, вул. Л. Українки 18; (Приміщення Центру культури, дозвілля та спорту). Відповідальна: Дмитрук Вікторія Володимирівна (тел: 0931247302).
📌с.Любитів,  вул. Незалежності 68; (Приміщення Будинку культури). Відповідальний: Воробей Дмитро Георгійович (тел: 0959209661).
📌с.Уховецьк,  вул. Центральна 16; (Приміщення амбулаторії). Відповідальний: Дмитрук Володимир Васильович (тел: 0992728055).

Шановні громадяни, ми мусимо набратися терпіння, ділитися одне з одним водою, запрошувати до себе тих, хто потребує нашої допомоги,  економити світло, якщо воно вже з'явилося чи тоді, коли з'явиться.
Разом ми неодмінно впораємось!