Візит у Поліський дім милосердя

Дата: 04.12.2022 01:54

Фото без описуНапередодні Дня людей з обмеженими фізичними можливостями сільський голова Віталій Кашик, начальниця УГС Лілія Осіпчук, місцева староста Людмила Бойчук, директор ЦПО Маріанна Журавель, педагоги та учні Скулинського ліцею на чолі з директоркою Любов Данилівною відвідали Поліський дім милосердя, що у с.Скулин, який очолює людина з великим серцем і щирою душею Лідія Іванівна Яринчук. Присутні були вражені домашньою атмосферою ,  створеною власниками для майже трьох десятків літніх людей, які з різних причин свої роки доживають в цьому закладі. Охайна територія зовні, тепло, затишок, комфорт всередині, щирість, тепло, милосердя, яке випромінюють працівники закладу, не могло не зачепити за душу... Сільський голова сказав слова підтримки мешканцям Дому милосердя, щиро подякував всьому персоналу в особі очільниці закладу Лідії Іванівни за ту тяжку ношу, яку вони взяли на себе. Школярі та педагоги місцевого ліцею подарували присутнім віршовані рядки про добро, дружбу та милосердя.