Ми сильні, бо ми єдині!

Дата: 12.01.2023 15:47

Ми сильні, бо ми єдині!

З 24 лютого 2022 року вся Україна та світ об'єднались заради спільної мети - Перемоги над російською ордою.

Колодяжненська територіальна громада одна із перших включилась в оборону своєї території, будуючи блокпости, фортифікаційні споруди, створивши добровільне формування територіальної оборони та матеріально  підтримуючи наших захисників.

За кошти працівників сільської ради та в рамках різних благодійних спортивних та культурно-масових заходів було зібрано чималу суму коштів, які були витрачені на придбання  автомобіля, тепловізора, радіостанції, бронежилетів та іншої військової амуніції,  що відразу було передано на нульові позиції нашим хлопцям.
На початку 2023 року нами спільно зроблено знову хорошу справу:
зібрано працівниками сільської ради 186 000 грн., Кричевичівським старостинським округом 38 655грн. (с.Кричевичі разом з трудовим колективом Кричевичівського ліцею - 23155,
с. Черемошне - 15 500),
Уховецький старостинський округ - 27 603грн. (с. Уховецьк - 1297,00 грн., с.Волошки - 13 306грн., Волошківська гімназія -3 000грн., церковна громада с.Волошки - 10 000грн.),
Дрозднівський старостинський округ - 20 000 грн. (с.Дроздні 13 800грн.,  с.Воля Любитівська -3100., Дрозднівський ліцей - 2 000 грн., с. Гончий Брід - 1 100грн.),
Рокитницька гімназія - 6 700 грн,
Любитівський старостинський округ (с.Ворона - 4 000 грн.),
с.Колодяжне - 3 000 грн.

Усього зібрано 285 958грн.,  за які було придбано планшет та два дрони MAVIC 3 , один з яких разом з планшетом відправлено на передову нашим захисникам, а інший ще в дорозі...

Висловлюємо щиру вдячність кожному, зокрема сільським старостам Кричевичівського старостинського округу Кубському В.Ф.,  Уховецького старостинського округу Дмитруку В.В., Дрозднівського старостинського округу Ничепорук С.І. та керівникам  Кричевичівського ліцею Цибуковській Г.В., Рокитницької гімназії Ліснічук М.Я., Дрозднівського ліцею Лисюку С.В., Волошківської гімназії Абрамчук Олені Олексіївні, настоятелю Волошківського храму Лашті В.П. за організацію та збір коштів.

Нехай усе добро, яке ви робите, повертається до вас сторицею, нехай настане така довгоочікувана ПЕРЕМОГА і живими та здоровими повернуться до своїх домівок наші воїни!

Тому, хто ще не встиг зробити свій фінансовий внесок у придбання дронів, наголошую, що потреба в дронах ще є, збір коштів продовжується!
Пам'ятайте, що кожен дрон, придбаний нами - це чиїсь врятовані життя на передовій!

Низький уклін вам, краяни! Слава нашим мужнім ЗАХИСНИКАМ, слава Україні!

Сільський голова  Віталій КАШИК