Участь в проєкті "Доступна медицина"

Дата: 16.01.2023 22:32

В ході медичної реформи стартував проєкт "Доступна медицина", в якому взяла участь і наша Колодяжненська громада. В 2019 році нами було виділено земельну ділянку, розроблено проектно-кошторисну документацію, яка пройшла експертизу.
За умовою реалізації проекту ПКД було передано в Управління капітального будівництва Волинської ОДА, яке виступало замовником будівництва і головним розпорядником коштів.
Даним управлінням було проведено тендер та підписано договір з підрядником, яким виступало Товариство з обмеженою відповідальністю "Луцьккомунбуд".
Основні роботи були виконані протягом 2021року, а в 2022 році було проведено ряд зустрічей та нарад між сільською радою, замовником та підрядником щодо завершення даного будівництва, в результаті чого  Колодяжненською сільською радою було виділено 500 тис.грн. та передано УКБ для завершення будівельних робіт.
Проте, будівельні роботи не завершені, а кошти не використані та повернуті до бюджету сільської ради.
Тому в 2023 році плануємо знову ряд зустрічей та перемовин і сподіваємося на вдале закінчення реалізації проєкту.