Спортивні змагання між учнівськими колективами

Дата: 03.02.2023 11:30

В рамках проведення Спартакіади школярів закладів загальної середньої освіти Колодяжненської сільської ради та календаря спортивно-масових заходів 01 лютого 2023 року в спортивному залі Дрозднівського ліцею відбулися змагання з волейболу серед ліцеїв громади.

За підсумками змагань серед дівчат І місце здобула команда Любитівського ліцею;
ІІ місце дісталося дівчатам Дрозднівського ліцею, ну а ІІІ місце посіли дівчата зі Скулинського ліцею.

Серед юнаків почесне І місце зайняла команда Дрозднівського ліцею, ІІ та ІІІ місце відповідно в Любитова та Кричевич.
Слід відмітити хорошу підготовку юнаків із Колодяжненського та Кричевичівського ліцею.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями, грамотами, а учасники - грамотами управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради.

Учасники змагань, вчителі фізичної культури висловили вдячність нашим збройним силам, сільському голові та управлінню гуманітарної сфери Виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради, директору та колективу Дрозднівського ліцею за створення комфортних умов для проведення занять.