Завершується будівництво амбулаторії у с. Уховецьк

Дата: 11.02.2023 17:05

Фото без описуПро нашу участь, в проєкті "Доступна медицина", ми вже інформували неодноразово на нашому сайті. Проте, хочемо повідомити, що  07 лютого 2023 року відбулася робоча зустріч за участю  сільського голови Віталія Кашика,  секретаря ради Павла Кухти, директора департаменту інфраструктури Волинської обласної військової адміністрації Степана Білана, представників Ковельського МТМО та представників підрядної організації.

В ході зустрічі змогли проінспектувати хід виконання  будівельних робіт підрядником, мали змогу уточнити певні деталі будівництва.

Слід сказати, що всі внутрішні роботи вже виконані, завезені меблі в кабінети. Сільською радою організовано опалення приміщення амбулаторії, задля її збереження до офіційного відкриття.

Проте не завершеним ще залишається питання водовідведення та облаштування частини території.

В ході дискусії усіма учасниками зустрічі були висловлені певні ідеї та пропозиції, реалізація яких наблизить завершення будівництва, і нова, простора  амбулаторія запрацює, що дасть можливість жителям Уховецька та навколишніх сіл, отримувати якісні медичні послуги, в комфортних умовах.