У Любитові провели в останню путь захисника Дмитра Софронова

Дата: 31.05.2023 18:02

Днями гірка звістка про загибель військового Дмитра Софронова сколихнула Ковельщину: молодий, усміхнений чоловік дивився зі світлини очима, повними життя… Але, на жаль, російські загарбники прийшли відбирати у нас найцінніше, в тому числі, життя наших Героїв… І ось своє Дмитро поклав задля нас із вами, задля миру, свободи і Перемоги України.

Родом захисник із села Старий Мосир Голобської громади, відтак звідти був мобілізований на війну. Втім, останні роки із родиною мешкав у селі Любитові. Провести Дмитра Софронова в останню путь зібралися його рідні, близькі, друзі, представники місцевої влади, військові, односельчани, небайдужі громадяни. Святі отці Православної церкви України відспівали військового біля його домівки у Любитові, а потому відбулося прощання із захисником.

Після цього траурна процесія рушила на кладовище на малу батьківщину Героя, де відбувся чин похорону з дотриманням релігійних і військових почестей. Вічна і світла памʼять Героєві Дмитру Софронову! Памʼятаймо, якою ціною ми прокладаємо шлях до перемоги у цій війні! Ціною життів найкращих синів і доньок України. Тож будьмо гідними їх!