Як у Кричевичах ярмаркували на користь ЗСУ…

Дата: 26.06.2023 11:50

Проведення благодійних заходів з метою збору коштів для Збройних Сил, схоже, стане хорошою традицією і у нашій громаді, адже все активніше мешканці сіл Колодяжненської сільської ради відкликаються на ініціативу управління гуманітарної сфери сільської ради, згуртовуються і оголошують ярмарки на своїй території, до яких готуються також чи не всією громадою села чи старостинським округом… Учора відповідний захід відбувся у Кричевичах.

У місцевому будинку культури все тематично оформлене його працівниками, тож відвідувачі ярмарку мали можливість не лише придбати якийсь смаколик чи іншу продукцію, а й зробити гарні світлини. Окрім того, у рамках заходу була представлена концертна програма із виступів місцевих аматорів сцени.

Цікаво, а головне – із користю проведений недільний день, який зібрав чимало люду і, відповідно, певні кошти на підтримку захисників.

Про суми зборів звітуємо у матеріалах про використання благодійних коштів за призначенням – закупівлі того чи іншого спецобладнання для військових з огляду на заявлені ними потреби. А благодійні заходи на підтримку Збройних Сил України на території нашої громади триватимуть!