Про роботу в населених пунктах громади…

Дата: 12.10.2023 15:07

Забезпечення чистоти і порядку, благоустрій територій, моніторинг стану  вуличного освітлення - одна із складових у роботі старост, про яку вони звітують на робочих нарадах сільського голови Віталія Кашика. І, спільними зусиллями, намагаються оперативно вирішити  питання, що виникають на місцях.

Днями в Уховецьку проведено ремонт, обслуговування і заміну несправних ламп вуличного освітлення від центральної точки розподілу електроенергії, здійснено ремонт освітлення в с. Волошки.

Регулярно проводиться прибирання, вивіз сміття і решток сухої рослинності із громадських місць, кладовищ тощо.  Нещодавно таку роботу провели на кладовищі с. Білашів, с. Дроздні. Частину робіт виконано завдяки співпраці із комунальним підприємством «Тріумф».

Також, за необхідності, здійснюється обкошування комунальної території.