Вручення нагороди

Днями матері полеглого Героя – Андрія Андрійовича Зубця – Ользі Іванівні було вручено посмертну нагороду сина – орден «За мужність» ІІІ ступеня.

14:31 17.11.2023

Дорожні роботи

У громаді здійснюється поточний ремонт окремих шляхів. Як вже повідомляли, техніка працювала на під’їзді до кладовища у селі Ломачанка. Наразі робота вже завершена.

14:13 17.11.2023

Відбулися урочистості з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Працівники культури… Це люди, які творять атмосферу, фарбують буденність яскравими барвами, несуть свято і радість, оберігають духовність. Безперечно, у представників цієї професії – непересічна місія, а відзначення на рівні держави їхнього професійного свята – засвідчення важливості культури у житті кожного із нас.  У зв’язку із оголошеною у громаді жалобою через загибель на війні захисника, захід з нагоди професійного свята, яке відзначали 9 листопада, був перенесений на 15 листопада.

19:21 15.11.2023

Робоча поїздка сільського голови

На виїзному прийомі громадян керівництву сільської ради надійшло звернення від жителів Ломачанки (Кричевичівський старостинський округ) щодо незадовільного стану комунальної дороги, яка веде до місцевого кладовища. Відтак було прийняте рішення про здійснення поточного ремонту згаданого відрізка шляху.

17:57 14.11.2023

Лікарняний до 5 днів можна відкрити дистанційно – з симптомами COVID-19, грипу або ГРВІ

На період дії воєнного стану повертається можливість пацієнтам з симптомами COVID-19, грипу або ГРВІ відкривати лікарняний дистанційно, як це було під час пандемії.       Нагадаємо, що в цей період для мінімізації контактів була встановлена норма, що дозволяла лікарю формувати медичні висновки про тимчасову непрацездатність без особистого прийому, на підставі віддаленого зв’язку з пацієнтом і вказаних ним симптомів.

11:59 14.11.2023

Ковельські рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки

З початку 2023 року у Ковельському районі зареєстровано 255 пожеж, на яких загинуло 13 людей. Як свідчить статистика, найчастіше пожежі виникають через необережність під час куріння, коротке замикання електромережі, порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей. Шановні громадяни! Аби уникнути трагедії, спричиненої пожежею в оселі, будьте вкрай обережними, дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань, а саме:

11:40 14.11.2023

Як бути на зв'язку і де читати перевірену інформацію?

Проєкт Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки «Довідка.Інфо» проводить інформаційну кампанію направлену на інформування населення щодо основ кібербезпеки, протимінної безпеки та алгоритму відшкодування коштів за зруйноване чи пошкоджене майно. Отож, як бути на зв'язку?

09:45 14.11.2023