До уваги

Міністерство у справах ветеранів України відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на 2023 рік та на запрошення військово - повітряних сил США (програма Air Force Wounded Warrior (AFW2) здійснює організацію та забезпечення підготовки збірної команди України для участі у 2024 році у міжнародних змаганнях «United States Air Force Trials», які відбудуться 04-16 березня 2024 року у м. Лас-Вегасі, штат Невада, США.

15:37 01.11.2023

Як передавати показники газових лічильників

Компанія АТ «Волиньгаз» перейшла під державне управління Групи Нафтогаз. Задля забезпечення своєчасного обліку природного газу всіх споживачів переведено на сервіси Газопостачальної компанії «Нафтогаз України», про це повідомляють на сторінці АТ"Волиньгаз".

15:30 01.11.2023

Договір про співробітництво

Сьогодні у Колодяжненській сільській раді побувала делегація із посадовців Голобської територіальної громади на чолі із селищним головою Сергієм Гарбаруком.

16:20 31.10.2023

Вітання з професійним святом

Сердечно вітаю із професійним святом усіх працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства – Днем автомобіліста та дорожника, який в Україні відзначається в останню неділю жовтня.

08:11 29.10.2023

У закладах освіти громади відзначили День української писемності та мови

Сьогодні, 27 жовтня, у День української писемності та мови, традиційно учні і педагоги закладів загальної середньої освіти громади взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності.       Окрім того, у школах, з нагоди свята, відбулися різні тематичні заходи, найкраще про які розкажуть яскраві світлини.

18:58 27.10.2023